HAZIRLIK MAÇLARI

9 Ağustos 2017 Çarşamba

ANADOLUHİSARI İDMANYURDUNDA ANTRENMANLAR DEVAM EDİYOR

ANADOLUHİSARI İDMANYURDUNDA ANTRENMANLAR DEVAM EDİYOR
İstanbul 1.Amatör Liginin Beykoz İlçesi temsilcilerinden olan Anadoluhisarı İdmanyurduspor Takımında antrenmanlar genç oyuncuların ağırlıkta olduğu kadro ile devam etmekte.

Yeşil-Sarılı ekip bu akşamki çalışmasını Teknik Sorumlusu Bülent Akatay Yönetiminde Anadoluhisarı Spor Akademisi Sahasında gerçekleştirdi. İstasyon çalışmalarında futbolcularının oldukça istekli bir görüntü çizmesi Teknik Sorumlu Akatay’ı fazlası ile memnun etti.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.