HAZIRLIK MAÇLARI

8 Ağustos 2017 Salı

Albayrak Spor'da Şok Ayrılık.

Albayrak Spor'da Şok Ayrılık.
Son yıllarda alt yapılarda yakaladığı başarılarla tüm spor kamuoyunun dikkatlerini üzerine çeken Albayrak Spor'da Teknik Direktör Serkan Teke ile yollar ayrıldı.
Geçtiğimiz sezon Serkan Teke nezaretinde 2003 doğumlu Albayraklı futbolcuların Türkiye Şampiyonası finallerinde mücadele etmiş, Samsun Kadıköy Spor ile final maçında karşılaşmış ve bu maç sonunda sahadan istediğini alamayarak Şampiyonayı Türkiye 2. si olarak tamamlamıştı. Albayrak spor tüm kategoriler toplamında ise topladığı 110 puanla Türkiye'de en iyi takımlar sıralamasında 9. sırada yer almayı başarmıştı.  

Yeni sezon öncesi takım yapılanması içinde çalışmaları ile dikkat çeken Teknik Direktör Serkan Teke'nin ayrılma haberi bir anda gözlerin yeniden Albayrak Spor Kulübüne çevrilmesini sağladı. Sosyal medya hesabından Albayrakspor ile ilişkisini kestiğini belirten Teknik adam konuya ilişkin yaptığı açıklamada "Takımların yani yaş gruplarının çalıştırılması konusunda kulüp ile aramızda anlaşmazlıklar çıktı. Israrlı konuşmalar sonunda karşılıklı olarak bir sonuca ulaşamadık. Sonucunda işler yoların ayrılma noktasına geldi. Öncelikle birlikte çalıştığım futbolcularıma bana destek olan herkese teşekkür ederim. Herkesin hakkını helal etmesini dilerim. Albayrak Spora bundan sonraki yıllarda başarılar dilerim. Saygılarımla Serkan Teke" cümlelerine yer verdi.
Ayrılma haberi ile birlikte bir çok kulüpten teklif aldığını belirten başarılı teknik adam tam olarak bir karar vermediğini , ancak en kısa zamanda çalışmaya başlamak istediğini söyledi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.