HAZIRLIK MAÇLARI

10 Ağustos 2017 Perşembe

Akçay'sız İlk Sezon Açılışı

Akçay'sız İlk Sezon Açılışı.
Yeni sezon açılışını kendi sahası yıkıldığı için Sadabad Tesisleri'nde yapan Seyrantepe Yeşilce Spor'un ilk gününde buruk bir mutluluk vardı.

Ulaşoğlu "Yeni bir sezona merhaba diyoruz, ama yüreğimizde bir kırıklık var. Çok sevdiğimiz, her zaman yanımızda olan ve  bizi destekleyen değerli arkadaşımız Ayhan Akçay bu sezon yanımızda değil. Hiç bir zaman bizi yalnız bırakmadı, her daim bize destek oldu. İlk defa onsuz bir açılış gerçekleştiriyoruz. Bunun burukluğunu da yüreğimizde hissediyoruz." dedi
Sezon açılışı öncesinde merhum Ayhan Akçay'ın da daha önce futbol oynadığı master takımı, Ayhan Akçay'ın anısına bir gösteri maçı yaptı. Daha sonra Seyrantepe Yeşilce sporlu futbolcular ile birlikte Ayhan Akçay'ın fotoğrafı önünde toplu fotoğraf çekimi yapılarak organizasyon son buldu.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.