HAZIRLIK MAÇLARI

23 Ağustos 2017 Çarşamba

Ahmet Kurşun Fenerbahçe'de Antrenmanlara Başladı.

Ahmet Kurşun Fenerbahçe'de Antrenmanlara Başladı.
Türk Futboluna sayısız genç yetenekler kazandıran Küçükçekmecespor U16 takım kaptanı Ahmet Yasin Kurşun, oynadığı futbolla kısa zaman içerisinde kendisini ispatlayarak Türkiye’nin büyük kulüplerinden olan Fenerbahçe kulübüne transferi gerçekleşen genç futbolcu yeni takımı ile çalışmalara başladı.

Sezon başında Fenerbahçe kulübüne transfer olan 16 yaşındaki genç forvet Ahmet Yasin Kurşun ile anlaştı.  Ahmet Yasin yeni takımıyla Fenerbahçe Dereağzı tesislerde ilk idmana çıktı.
Geçtiğimiz sezon U-16,U-17 ve U-19 takımlarında oynayan başarılı futbolcu attığı gollerle yeşil-beyazlı takımın şampiyonluklarında en büyük pay sahibi olan genç futbolcu Ahmet Yasin Kurşun başarısı gösterdi.
2001 doğumlu genç orta saha oyuncusu, her iki ayağını da kullanarak ve bire bir pozisyonlarda rakiplerini kolayca geçme özelliğine sahip. Genç futbolcu özellikle kanatlarda oynadığı maçlarda sürati ile dikkat çekiyor.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.