HAZIRLIK MAÇLARI

23 Ağustos 2017 Çarşamba

AFA SIKI HAZIRLANIYOR

AFA SIKI HAZIRLANIYOR
Avcılar’ın altyapıda söz sahibi olmak isteyen kulüplerinden Avcılar Futbol Akademisi (AFA) yeni sezon hazırlıklarını sıkı bir şekilde sürdürüyor. 

Yaklaşık olarak 2 ay önce çalışmalarına start veren AFA’nın hem U 16 hem de U 17 yaş gruplarında ilk 1 aylık süreci kros ve dayanıklılık antrenmanlarıyla geçirdikten sonra 2 aydan beri de saha çalışmalarıyla lige hazırlanmaya devam ettiği belirtildi.
Son çalışmasını dün akşam teknik direktör Ceyhan Çelik yönetiminde Avcılar Atatürk Stadyumu’nda yapan Avcılar temsilcisi taktik ağırlıklı yarım saha çift kale maç yaptı.
Teknik direktör Çelik’in de forma giydiği maçta kemik sesleri havada uçuştu. Antrenman sonrası sorularımızı yanıtlandıran Çelik yeni sezona sıkı bir şekilde hazırlandıklarını söyledi.
Çelik “U 16 ve U 17 yaş kategorilerinde 2 aydan beri yeni sezona hazırlanıyoruz. Antrenmanlarımızın ilk 1 aylık bölümü orman ve kros şeklinde geçti. 1 aydan beri de saha çalışmaları yapıyoruz. Sıkı bir şekilde lige hazırlanıyoruz.” Diye konuştu.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.