HAZIRLIK MAÇLARI

9 Ağustos 2017 Çarşamba

66'LIK DELİKANLI

66'LIK DELİKANLI
Kaynarcaspor kulübünün kaleci antrenörü Kurban Muhulkanlı hoca 1951 Kars doğumlu.
Kurban Muhulkanlı hocanın 1962 yılından beri Kaynarca’da yaşadığı  sadece Kaynarcaspor kulübünde kaleci antrenörlüğü yaptığı belirtildi.

66 yaşındaki Kurban Muhulkanlı hocanın kaleci çalışmasında sol ayağı ile attığı şutlara bakıldığında sanki 30 yaşında gibi gösteriyor.
Kaynarcaspor kulübünde kaleci antrenörlüğü yaparak kaleci yetiştiren Kurban Muhulkanlı hocamıza sağlıklı ve uzun ömürler diliyoruz.

HABER: Kadir KÜÇÜKAY

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.