HAZIRLIK MAÇLARI

10 Temmuz 2017 Pazartesi

Yücespor'a, Yücespor'lu Teknik Direktör

Yücespor'a, Yücespor'lu Teknik Direktör
İstanbul 1. Amatör Lig ekiplerinden Yücespor’da Teknik Direktörlüğe futbol hayatının büyük bir kısmında Yücespor forması giymiş Tolga Biber getirildi.

Futbolculuk hayatında daha önce 14 sezonu Yücespor forması altında geçiren ve antrenörlük kariyerine de ilk olarakYücespor’da başlayan genç çalıştırıcı attığı imza ile resmen Yücespor’a geri döndü. 
Son olarak 3 sezondan beri İstanbul Barışspor altyapısında görev yapan Biber attığı imza ile hem futbol oynadığı hem de altyapısında görev yaptığı Bakırköy temsilcisinde teknik direktör olarak göreve başladı.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.