HAZIRLIK MAÇLARI

11 Temmuz 2017 Salı

YEŞİLOVA’NIN EKİBİ BELLİ OLDU

YEŞİLOVA’NIN EKİBİ BELLİ OLDU
TFF 3.Lig ekiplerinden B.Çekmece  Tepecikspor’da teknik direktörlüğe  getirilen Yüksel Yeşilova’nın  ekibi de belli oldu.

Yeşilova’nın yeni sezonda kendi ekibini getireceği kaydedildi. Yeşil Beyazlı takımda göreve getirilen Yeşilova’nın yeni sezonda yardımcılığını Cem Kersu, kaleci antrenörlüğünü Murat Erdeğer, kondisyonerliği de Ercan Baş’ın yapacağı bildirildi. Yeşilova’nın ekibinin de bugün tesislere gelerek kendilerini sezon sonuna kadar B.Çekmece Tepecikspor’a bağlayan imzayı atacağı bildirildi. Bu arada Yeşilova’nın ilk etap çalışmalarını tesislerde yaptıracağı, 12 günlük ilk etap çalışmaları boyunca antrenmanlara katılan oyuncuların son durumu hakkında yönetime rapor vererek 10 günlük ikinci etabı da belirlediği isimlerle yine kendi tesislerinde geçireceği elimize ulaşan bilgiler arasında. Yeşilova’nın ikinci etap çalışmaları sonucunda kesinleşen kadroyla da kampa giderek yeni sezon hazırlıklarına burada devam edeceği belirtildi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.