HAZIRLIK MAÇLARI

6 Temmuz 2017 Perşembe

YEŞİLOVA ESNAF SPOR 15 AĞUSTOSTA TOP BAŞI.YAPACAK

YEŞİLOVA ESNAF SPOR 15 AĞUSTOSTA TOP BAŞI.YAPACAK
Bu sezon 1.Amatör ligde mücadele edecek olan Küçükçekmece Yeşilova Esnaf spor, yeni sezon çalışmaları için 15 Ağustos olarak belirledi.

Yeşilova Esnaf spor Başkan Vekili Salih yetik, yaptığı açıklamasında 2017-2018 Futbol sezonu için yönetim kurulu olarak sezon için programı belirledik. Biz iyi günde kötü günde iki sezondur A takım oyuncularımızla ve geçen sezon U-19 takım oyuncularımızla temsil ettiğimiz Yeşilova Esnaf spor camiası adına birlikte mücadele ettik. A takımımız sezon başında büyük şanssızlıklar yaşadı buna rağmen önceki sezon olduğu gibi kimseye boyun eğmediler, kimseden korkmadılar, ve son maça kadar mücadele ettiler.
Hakkettiğimiz puanları alabilseydik şu anda Süper amatör ligde oynuyor olacaktık.


Yetik, Buna rağmen oynadığımız her takımla baş baş mücadele ederek bizleri hayal kırıklığına uğratmadılar. Kaldı ki biz kulüp olarak centilmenliği, dostluğu, sporcumuzun sağlığını ve kendi aramızdaki kardeşliği zaten her türlü neticeden hatta şampiyonluktan üstün sayıyoruz. Bu anlamda skor yapmak değil, spor yapmak için sahadaydık ve bunu en güzel şekilde başardık. Dostlar kazandık, gönüller kazandık, saygı kazandık, sevgi kazandık.
Yeni Futbol sezonunda A takımızı Teknik Direktör olarak Murat Aslanyuvası ve yardımcılığına Genel Kaptan Yılmaz Akı yapacaktır. 2017-18 Futbol sezonu için 15 Ağustosta çalışmalara başlayacağız dedi.


Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.