HAZIRLIK MAÇLARI

7 Temmuz 2017 Cuma

YEŞİLBAYIR’DA TRANSFER SESLERİ

YEŞİLBAYIR’DA TRANSFER SESLERİ
Amatör 1.Küme ekiplerinden Yeşilbayırspor’da transfer harekatı başladı.

 Yönetimin, teknik direktör Volkan Dönmez’in raporları doğrultusunda arayışlarına hız verdiği belirtildi. Yönetimin transferde önceliği defans hattı, ortasaha ve kanatlara vereceği bildirildi. Geçtiğimiz sezonki kadrosundan şu ana kadar kaleci Erkut ve ortasaha oyuncusu Hasan’la yeniden anlaşan yönetimin transfer için önümüzdeki günlerde resmen görüşmelere başlayacağı kaydedildi. Bu arada Erdi’nin de yönetimle görüşerek takımdan ayrıldığı elimize ulaşan duyumlar arasında.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.