HAZIRLIK MAÇLARI

5 Temmuz 2017 Çarşamba

Yeşil Esenyurt Yeni Sezonun Startını Verdi.

Yeşil Esenyurt Yeni Sezonun Startını Verdi.
Yeni sezonda İstanbul Süper Amatör ligde mücadele edecek olan Yeşilesenyurtspor yeni sezonun ilk çalışmasına çıktı.

Şerif Kaygısız yönetiminde ilk çalışmasını ormanda yapan Yeşil Beyazlıların ilk etapta haftanın 5 günü Esenyurt Belediye Şehir Stadı’nda yapacağı belirtildi.

Teknik direktör Kaygısız’ın 15 Temmuz’a kadar takımla birlikte denenmeyen gelen oyuncuları çalıştıracağı, bu tarihe kadar takımda kalmasına karar vereceği oyuncuların ana kadroya dahil edilerek ikinci etap çalışmalarına start verileceği bildirildi.

Bu arada transfer çalışmalarını sürdüren yönetimin, teknik direktör Kaygısız’ın raporları doğrultusunda stoper, kaleci, santrafor ve önlibero mevkileri için görüşmelerine hız verdiği kaydedildi. Bu arada kulüp başkanı Hasan Demir’in de 15 Temmuz’a kadar transfer görüşmelerini bitirip ikinci etap çalışmalarına yetiştireceği bildirildi.

Konuyla ilgili olarak gazetemize bir açıklamada bulunan Demir şu ana kadar sadece görüşme yaptıklarını, imza aşamasına gelmediklerini belirterek “15 Temmuz itibariyle transferleri neticelendireceğiz. Bir kamp düşüncemiz var. Hedefimiz ligi üst sıralarda tamamlamak. Esenyurt ilçesini en iyi şekilde temsil edeceğimize inanıyorum.” Dedi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.