HAZIRLIK MAÇLARI

12 Temmuz 2017 Çarşamba

Y.ESENYURT’TA İÇ TRANSFER TAMAM

Y.ESENYURT’TA İÇ TRANSFER TAMAM
Süper Amatör Küme ekiplerinden Yeşilesenyurtspor’da iç transfer tamamlandı.

Yönetim, teknik direktör Şerif Kaygısız’ın raporları doğrulusunda Talat, Emre, Okan, Efecan, Enes’in yanısıra altyapıdan da 10 oyuncuyla sözleşme imzaladı. İç transferde istediği oyuncuları tutan yönetimin kaleci Serhat’la da görüşmeleri sürdürdüğü, imzanın an meselesi olduğu kaydedildi. Bu arada yönetimin geçtiğimiz sezonki şampiyonlukta büyük payı olan Vezir’in sözleşmesini ise yenilemediği belirtildi. Kulüp Başkanı Hasan Demir'in hem iç hem de dış transferde teknik direktör Kaygısız'ın bir dediğini iki etmediği öğrenildi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.