HAZIRLIK MAÇLARI

7 Temmuz 2017 Cuma

Yeni Levent Konaklar'da 2. Recep Aykutalp Dönemi

Yeni Levent Konaklar'da 2. Recep Aykutalp Dönemi
Yeni Levent Konaklar Spor yönetimi kısıtlı bütçesine rağmen geçtiğimiz sezon takımın başında önemli işlere imza atan ve Yeni Levent Konaklar Spor'u Süper Amatör Lig için play off oynatma başarısı gösteren Teknik Direktör Recep Aykutalp ile yeni sezonda da anlaşarak takımın başına getirdi.
Her yıl üzerilerine biraz daha koyarak büyüdüklerini ifade eden Yeni Levent Konaklar Spor Kulübü Başkanı İbrahim Dülgar "Kulübümüz de imzalar vicdanlara atılır. Bu yıl tekrar Recep Aykutalp ile devam kararı aldık. Onun tecrübeleri ile takımımızın vizyonunu daha geniş tutabiliyoruz." dedi.

Tecrübeli Teknik Direktör Aykutalp "Takımla birlikte geçen sezon iyi bir dönem geçirdik. Benim burada bulunmam da büyük rolü olan Sportif Direktör Davut Gecü'nün de hem saha içinde hem de saha dışında birlikte son derece uyumlu bir çalışma ortamı içinde olmamızın da 2. dönemde de Yeni Levent Konaklar takımını tercih etmemde büyük etkisi oldu. Bu sene hedefimiz tabii ki Süper Amatör Lig olacak." dedi 

İmza törenine Yeni Levent Spor Kulübü Başkanı İbrahim Dülgar, Kulüp Menejeri Erkut Dülgar, 2.BaşkanHüseyin Aldağ ve Beşiktaş Kulüpler Birliği Başkanı Suat Üzümcü katıldı. 

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.