HAZIRLIK MAÇLARI

28 Temmuz 2017 Cuma

Yeni Levent Konaklar Genç Sağbek'i Kadrosuna Kattı.

Yeni Levent Konaklar Genç Sağbek'i Kadrosuna Kattı.
İstanbul 1. Amatör liginde mücadele eden Beşiktaş Temsilcisi Yeni Levent Konaklar genç defans oyuncusu Oğuz Aykutalp'i kadrosuna kattı. Genç oyuncunun imza töreninde Kulüp Başkanı İbrahim Dülgar, Konaklar Muhtarı Aslı Akyüz ve Kulüp Müdürü Erkut Dülgar hazır bulundu.


Oğuz Aykutalp Kimdir?
1999 Doğumlu genç oyuncu futbola 2011 yılında mahallesinin takımı olan Gültepe Spor'da başladı. Bir sezon sonra Sanayi Mahallesi Spor'a transferi gerçekleşti 2 sezon Sanayi Mahallesi Spor'un formasını giyen oyuncu sırasıyla Hamidiyespor, Çeliktepe Ümit Spor ve İstanbul Bayburtspor formalarını giydi. Yeni sezonda hem genç takımda hem de A takımda Yeni Levent Konaklar formasını giyecek olan genç oyuncuya ve takımına hayırlı olmasını diliyoruz.


Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.