HAZIRLIK MAÇLARI

10 Temmuz 2017 Pazartesi

YENİ AMASYASPOR TRANSFERDE BOMBAYI PATLATTI .

YENİ AMASYASPOR TRANSFERDE BOMBAYI PATLATTI .
Yeni Amasyaspor'un yeni transferi Kahe Mukavele imzalayarak resmen Yeni Amasyaspor'lu oldu.
Kahe'nin stadyuma gelişinde taraftarlar meşale yakarak sevgi gösterisinde bulundular. İmza töreni öncesi Kahe basın mensuplarının sorularını yanıtladı. ve imza törenine geçildi.daha sonra Kahe Yeşil Beyaz Yeni Amasyaspor formasıyla 12 Haziran Stadyumu çimlerine çıkarak meşin yuvarlakla kısa bir gösteri yaptı
Foto-Haber / Ali Özkan 

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.