HAZIRLIK MAÇLARI

19 Temmuz 2017 Çarşamba

YEDİKULE TRANSFERE DOYMUYOR

YEDİKULE TRANSFERE DOYMUYOR
Süper Amatör Küme ekiplerinden Yedikule dış transferde bombaları arka arkaya patlattı.

Fatih temsilcisi teknik heyetin raporları doğrultusunda Galata’dan Erdi Beyhan, İstanbul Sinop’tan Şener Şentuna, Vardarspor’dan Muhammet Aslan ve Burak Şentürk,
Yeni transferlerden Erdi Beyhan’ın ortasaha ve forvet arkası, Şener’in kaleci, Muhammet Aslan’ın ortasaha ve kanatlarda, Burak Şentürk’ün stoper ve libero oynadığı belirtildi. Yedikulespor’un ayrıca denenmek için antrenmanlara çıkan 7 futbolcunun transferlerine de antrenman ve hazırlık maçlarındaki performansına bakarak karar vereceği bildirildi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.