HAZIRLIK MAÇLARI

23 Temmuz 2017 Pazar

YASİN MARKAL S.ÇEŞME’DE

YASİN MARKAL S.ÇEŞME’DE
Amatör 1.Küme ekiplerinden Söğütlüçeşme yılın transfer bombasını patlattı.

Son olarak Zaferspor’da forma giyen Yasin Markal uzun bir aradan sonra futbola Söğütlüçeşmespor’da dönüyor. Yönetimin, deneyimli santraforu ikna ettiği kaydedildi. Deneyimli forvetin önümüzdeki hafta resmi imzayı atacağı, yeniden yeşil sahalara döneceği bildirildi.
SÜPER LİG DENEYİMLİ KALECİ GELİYOR
Öte yandan Söğütlüçeşmespor Kulüp Başkanı Mevlüt Özdek’in Süper Lig kariyerli bir kaleciyle de prensipte anlaştığı bildirildi. Bomba transferi açıklamak için pazartesi günün bekleyen Özdek’in ismi sır gibi tutulan kaleciye şov yaparak imza attıracağı belirtildi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.