HAZIRLIK MAÇLARI

25 Temmuz 2017 Salı

Yasin Kaya Yuvada Kaldı.

Yasin Kaya Yuvada Kaldı.
3 sezondur 2. amatör ligde Şirintepespor forması giyen ve şampiyonluk mücadelesinde rol alan önemli isimlerden biri olan ve aynı zamanda takımda 2. kaptanlık görevini üstlenen Yasin Kaya bugün yapılan görüşmeler sonrasında her konuda anlaşılarak kulüpte kaldı. 
Yönetim Kurulu üyeleri ve futbolcu arasında yapılan görüşmeler sonunda kulüpten yapılan açıklamada şu cümlelere yer verildi.
"YASİN KAPTAN" da TAMAM
Bu sezon yaşadığımız Şampiyonluğumuzun Mimarlarından olan A Takım 2. Kaptanımız Yasin KAYA dün akşam kulüp binamızda Başkan Vekilimiz Burhanettin ÖĞÜTCÜ ile yaptığı kısa görüşmenin ardından "Leopar Formasını" giydi ve "Kaptanın Yeri, Takımının Yanıdır" diyerek önümüzde ki sezonda da Şirintepe Sporumuzun demirbaşlarından olacağını gösterdi.
"İyi ki varsın Yasin KAYA"

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.