HAZIRLIK MAÇLARI

27 Temmuz 2017 Perşembe

YALÇIN BAYRAKTAR, PAŞABAHÇESPOR’DA

YALÇIN BAYRAKTAR, PAŞABAHÇESPOR’DA 
Paşabahçespor 2017-18 Sezonu için Kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor. Bir taraftan Teknik Sorumlu Aydın Çaylı Yönetiminde Antrenmanlarına Beykoz Çayırında devam eden Yeşil-Kırmızlı ekipte diğer taraftan ise Yönetim Kurulu daha önce ismi tespit edilen futbolcular ile görüşme ve anlaşmaları devam ettiriyor.
Paşabahçespor‘un 2016-17 Sezonu kadrosunda bulunan forvet oyuncusu Yalçın Bayraktar ile yeni sezon için masaya oturan yönetim karşılıklı anlaşma ile görüşmeden mutlu ayrıldı. Paşabahçespor Kulüp Başkanı Coşkun Okur gazetemize yaptığı açıklamada, ” Yalçın kardeşimiz geçen sezondan kadroda olmasını istediğimiz isimlerdendi. Dolayısı ile kendisi ile bir görüşme gerçekleştirdik, karşılıklı görüş ve taleplerimizi ilettik ve ortak noktada buluşup anlaşma sağladık, hayırlı-uğurlu olsun ” diye konuştu.

Yalçın Bayraktar ise anlaşmanın gerçekleşmesinin ardından yaptığı açıklamada, ” Paşabahçespor geçen sezondan içinde bulunmaktan keyif aldığım bir camia idi. Bu sezon da hedefi olan bir kadro oluşturulduğu için ben de buna katkı yapmak düşüncesi ile Başkanım Coşkun Okur‘a olumlu cevap verdim. Allah utandırmasın, hayırlısı olsun ” şeklinde konuştu.
Haber / Foto : Talip Ercan

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.