HAZIRLIK MAÇLARI

24 Temmuz 2017 Pazartesi

VEFA’DAN 24 TRANSFER

VEFA’DAN 24 TRANSFER 
Süper Amatör Küme ekiplerinden Vefa yeni sezon öncesi şampiyonluk için kesenin ağzını sonuna kadar açtı.

Yeşil beyazlı yönetimin şu ana kadar iç ve dış transferde 24 transfere  imza attığı kaydedildi. Yönetim şu ana kadar teknik direktör Adnan Keskin’in raporları doğrultusunda İstanbulspor’dan Aytaç Şahinkaya ve Özgür Solak, Kuştepe’den Oğuz Filik, Şile Yıldız’dan Sercan Canıbeyaz ve Barış Keserci, Feriköy’den Emin Çelik, G.O.Paşa’dan Osman Paşa, Efe Tahsin Şen,  Burak Korkakçı ve Muhammed Toka, Avcılar Belediye’den Serkan Acar, İstanbul Ünye’den Muhammed Ali Gezgin, Erok’tan Bilal Kara, Akçakoca’dan Mahmut Özkan, Barbaros Sefaspor’dan Aliou Fake, Artvin Boçka’dan Ozan Can, Alibeyköy’den Fahrettin Erdem, Ataşehir Çamoluk’tan Ömer Faruk Kaya,Küçükpazar’dan Salim Çınarlık, Şarköy’den Cem Avcı, Zaferspor’dan Yağız Küçük, Kısırkaya’dan da Semih Yakup’u kadrosuna kattı. Vefa iç transferde de sadece Hüseyin Kaya ve Burak Kırömeroğlu’nun sözleşmesini uzattı.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.