HAZIRLIK MAÇLARI

22 Temmuz 2017 Cumartesi

Uluslararası Beşçeşmeler Yaz Festivali Başlıyor

Uluslararası Beşçeşmeler Yaz Festivali Başlıyor
Maltepe belediyesi uluslararası Beşçeşmeler yaz festivali 22 temmuz cumartesi günü başlayacak.

Maltepe belediyesinin düzenlediği Uluslar arası Beşçeşmeler yaz festivaline Brezilya, Bulgaristan, Sırbistan Loznika, Belçika, Moldova Gagavuzya ülkelerinden folklor ekiplerinin katılacağı belirtildi.
Maltepe Beşçeşmelerde 22 temmuz cumartesi günü saat 19.00 da başlayacak olan festivalin dünya çapında folklor alanında ödüller almış ekiplerin katılımıyla gerçekleşeceği Maltepelilerin ilgisini çekmesi bekleniyor.

Haber/Foto:Kadir KÜÇÜKAY

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.