HAZIRLIK MAÇLARI

12 Temmuz 2017 Çarşamba

ÜLKER ERGUN A.ÇAMOLUK’TA

ÜLKER ERGUN A.ÇAMOLUK’TA
Geçtiğimiz sezon Hasköy ve Girne Gençlik formaları giyen savunma oyuncusu Ülker Ergün eski takımı Ataşehir Çamolukspor’a geri döndü.

Savunmada güçlü fiziği ve hava hakimiyetiyle dikkat çeken deneyimli oyuncu kendisini sezon sonuna kadar Ataşehir Çamoluksporlu yapan imzayı törenle attı. Kulüp Müdürü Ömer Öz de yaptığı açıklamada Ülker Ergün’ün takıma katkı vereceğine inandığını söyledi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.