HAZIRLIK MAÇLARI

17 Temmuz 2017 Pazartesi

Uğurcan Arslantürk Tekirdağspor'da

3.lig takımlarından Tekirdağspor Afjet Afyonspor kulübünden stoper Uğurcan Arslantürk ile anlaştı.
2017-18 sezonunda 3.lig 3.grupta mücadele edecek olan Tekirdağspor Afjet Afyonsporun stoperi Uğurcan Arslantürk ile sözleşme imzaladı.

Uğurcan Arslantürk 1992 Üsküdar doğumlu.
Futbola 2003 yılında Pendikspor kulübünün alt yapısında başladı. Sırasıyla Bulvarspor, Kartal Belediyespor,  Kartalspor,  Sancaktepe belediyespor,  Hatayspor, Zonguldak Kömürspor, Maltepespor ve Afjet Afyonspor kulüplerinde oynadı.
Tekirdağspor takımına transfer olan tecrübeli stoper Uğurcan Arslantürk futbolculuğunun yanı sıra örnek kişiliği ile de takım içinde öne çıkan ender futbolculardan birisidir.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.