HAZIRLIK MAÇLARI

9 Temmuz 2017 Pazar

UEFA Regions' Cup şampiyonu Zagreb

UEFA Regions' Cup şampiyonu Zagreb
Türkiye Futbol Federasyonu'nun ev sahipliğinde ve Turkcell'in ana sponsorluğunda düzenlenen UEFA Regions' Cup 2017 (UEFA Bölgeler Kupası) şampiyonu, finalde Region 2'yi 1-0 yenen Zagreb oldu.

Hırvatistan temsilcisi Zagreb ile İrlanda Cumhuriyeti ekibi Region 2 arasındaki final müsabakası, Riva TFF Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde yapıldı.

Zagreb, 26. dakikada Toni Adzic'in attığı golle karşılaşmadan 1-0 galip ayrılıp, tarihinde ilk kez UEFA Regions' Cup'ta şampiyon oldu.

Kupa ve madalyaları UEFA Yönetim Kurulu üyeleri John Delaney ve Servet Yardımcı, turnuva elçisi olan TFF Yönetim ve İcra Kurulu Üyesi Ali Düşmez ile UEFA Genel Sekreteri Theodore Theodoridis takdim etti.

Final müsabakasını UEFA Yönetim Kurulu Üyesi ve TFF 1. Başkanvekili Servet Yardımcı, TFF Yönetim ve İcra Kurulu Üyesi Ali Düşmez ile Genel Sekreter Kadir Kardaş izledi.

Zagreb 1-0 Region 2

Stadyum: TFF Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri

Hakemler: Artyom Kuchin (Kazakistan), Serghei Trofan (Moldova), Goran Dujak (Makedonya)

Zagreb: 1- Nikola Durdek, 4- Matej Vrbat, 5- Matej Ivkovcic, 7- Toni Adzic (Dk.74, 11- Ivan Svigir), 9- Zeljko Stulec, 10- Mario Cibaric, 13- Filip Soldo (Dk. 61, 2- Marko Filipovic), 15- Dino Lihic, 16- Nikica Brujic (Dk. 86, 19- Stjepan Krznar), 17- Admir Mislimi, 18- Josip Mohac

Yedekler: 12- Antonio Orlovic, 3- Luka Vranic, 6- Luka Pirsic, 14- Vid Krajacic, 20- Ivan Milicevic

Region 2: 1- Brendan O'Connell, 2- Christopher Higgins, 3- Kenneth Hoey, 4- Stephen Kelly, 5- Mark Horgan, 7- James Carr, 8- David Stack (Dk. 76, 13- Smith Chris), 10- Eugene O'Donovan, 15- Eoin Hayes, 17- Kevin O'Connell (Dk.71, 18- David Hoban), 20- Shane Daly-Butz

Yedekler: 16- Mark Power, 6- Conor Griffin, 9- Andrew Gannon, 11- Daniel O'Neill, 12- Brian Murphy, 14- David Joyce, 19- Eoin Collins

Gol: Toni Adzic (Dk.26)

Sarı Kartlar: Zeljko Stulec (Dk.89) (Zagreb), Mark Horgan (Dk. 67) (Region 2) Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.