HAZIRLIK MAÇLARI

7 Temmuz 2017 Cuma

Tuzla Şifa'nın Golcüsü Yuvaya Döndü.

Tuzla Şifa'nın Golcüsü Yuvaya Döndü.
Tuzla Şifaspor golcü oyuncu İshak TEMEL ile anlaşma sağladı.
Şifaspor 1. Amatör Lig'de şampiyon olduğunda attığı 25 gol ile büyük katkı sağlayan golcü oyuncusu İshak Temel ile anlaşarak tekrar imza attırdı.

2015-2016 yılında İstanbul 1. amatör ligde şampiyonluk yaşayan Tuzla Şifaspor o sezon attığı gollerle takımını sırtlayan İshak Temel ile yeni sezonda da anlaşarak kadrosuna kattı.

İshak Temel Kimdir?
17 Mart 1992 doğumlu golcü futbolcu 2002 yılında Tuzla takımlarından Orhanlı Spor'da futbol başladı. Tuzla Şifaspor'a transfer olduğu 2014 yılına kadar Orhanlı Spor forması giydi. 2015-2016 sezonunda attığı 25 golle takımının şampiyon olmasında büyük katkı sağlayan futbolcular arasında yer aldı ve Tuzla Şifaspor'un Süper Amatör lige çıkmasını sağladı. 2016-2017 sezonunda yine Tuzla İlçesinin takımlarından Onay Spor ile anlaştı ve bu takımın . Amatör lige çıkmasında rol oynadı. 2017-2018 sezonunda tekrar TuzlaŞifaspor'a dönecek olan yetenekli oyuncuya ve takımına başarılar diliyoruz. 

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.