HAZIRLIK MAÇLARI

12 Temmuz 2017 Çarşamba

TEPECİK’TE YEŞİLOVA DEVRİ

TEPECİK’TE YEŞİLOVA DEVRİ
TFF 3.Lig ekiplerinden B.Çekmece Tepecikspor’da Yüksel Yeşilova devri resmen başladı. Yeşil beyazlı yönetim bugün biraraya geldiği tecrübeli çalıştırıcı ile her konuda el sıkıştı.

 Sabah saatlerinde kulüp başkanı Osman Eyüboğlu, öğlene doğru da başkan vekili Mehmet Eyüboğlu ile biraraya gelen Yeşilova tesisleri de gezdikten sonra resmi sözleşmeye imza attı. Yönetimin yaklaşık olarak bugüne kadar 20 teknik direktör adayı ile görüşme yaptıktan sonra Yeşilova üzerinde karar kıldığı belirtildi. Bugün yapılan son görüşmelerden de olumlu sonuç çıkınca görüşmeler imzayla sonuçlandı.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.