HAZIRLIK MAÇLARI

5 Temmuz 2017 Çarşamba

TEPECİK’TE İŞLER SESLERİ

TEPECİK’TE İŞLER SESLERİ
TFF 3.Lig ekiplerinden B.Çekmece Tepecikspor’da teknik direktör bilmecesi çözülmek üzere.

Yönetimin şu ana kadar yaptığı görüşmelerde büyük yol aldığı, Saffet İşler’le de büyük ölçüde anlaşma sağlandığı bildirildi. Yönetimin yaptığı  görüşmelerde diğer adaylar arasında İşler’in daha çok ön plana çıktığı, büyük bir olasılıkla da önümüzdeki günlerde resmi açıklamanın yapılacağı elimize ulaşan duyumlar arasında.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.