HAZIRLIK MAÇLARI

5 Temmuz 2017 Çarşamba

TEPECİK’TE EYÜBOĞLU DEPREMİ


TEPECİK’TE EYÜBOĞLU DEPREMİ
TFF 3.Lig ekiplerinden B.Çekmece Tepecikspor’da fahri başkan Temel Eyüboğlu sosyal hesabından bir açıklama yaparak 2000 yılından beri içinde olduğu B.Çekmece Tepecikspor’dan ayrıldığını söyledi.

Eyüboğlu camiayı şoka sokan açıklamasında “2000 yılından beri gecemi, gündüzümü verdiğim B.Çekmece Tepecikspor camiasından ayrılmış bulunmaktayım. Bugüne kadar yanımda olan bütün yönetici arkadaşlarıma, futbolcu kardeşlerime, teknik direktörlerimize, masör kardeşlerimize ve emeği geçen herkese şahsım olarak teşekkür ederim. Önümüzdeki hafta basın toplantısı yaparak daha geniş açıklamalarda bulunacağım.” dedi. Kendisinin bırakmasıyla B.Çekmece Tepecikspor’un sahipsiz kalmayacağını ifade eden Eyüboğlu “B.Çekmece Tepecikspor sadece Eyüboğlu değil. Herkes sahip çıkacak.” Diye konuştu. Bu arada Eyüboğlu’nun B.Çekmece Tepecikspor’dan ayrılmasında B.Çekmece Belediyesi’nin stat tribününün yapılması konusunda 3 yıldan beri herhangi bir girişimde bulunmamasının, takımın da bu süreçte maçlarını kendi evi yerine Esenyurt’ta oynamak zorunda kaldığını, sezonun bitmesinin üzerinden 40 gün geçmesine rağmen durumun değişmemesinin en önemli etken olduğu elimize ulaşan duyumlar arasında. Eyüboğlu’nun önümüzdeki hafta yapacağı basın toplantısında da bu konuyu gündeme getirerek sert açıklamaların altına imza atacağı ifade edildi. Eyüboğlu’nun yakın çevresine de “Takım amatör kümeye düştükten sonra 7 yıldızlı tribün yapsalar da bir anlamı yok.” diyerek serzenişte bulunduğu ifade edildi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.