HAZIRLIK MAÇLARI

11 Temmuz 2017 Salı

TEMEL RESMEN M.K.PAŞA’DA

TEMEL RESMEN M.K.PAŞA’DA
Süper Amatör Küme ekiplerinden M.K.Paşaspor geçtiğimiz sezon Geliboluspor’da forma giyen ortasaha oyuncusu Taha Temel Genç’i kadrosuna bağladı.

Daha önce İzzettin ve Esenyurtspor’da  da forma giyen Pitbull lakaplı ortasaha oyuncusu kendisini sezon sonuna kadar M.K.Paşasporlu yapan imzayı attı. Gelibolu’da başarılı bir sezonu geride bırakarak yeniden İstanbul’a dönüş yapan Taha Temel Genç önümüzdeki sezon M.K.Paşaspor forması giyecek. Transferin gerçekleşmesi için hem yönetimin hem de tecrübeli ortasaha oyuncusunun büyük bir fedakarlık yaptığı ifade edildi. Teknik direktör Reyhan Özkılıç’ın da bu transfer nedeniyle yönetime özel olarak teşekkür ettiği bildirildi. Bu arada transfer çalışmalarını sürdüren M.K.Paşa yönetiminin, Özkılıç’ın raporları doğrultusunda santrafor, kaleci ve ortasaha için düğmeye bastığı belirtildi. 15 Temmuz’da yeni sezon için sahaya inecek olan Yeşil Kırmızılıların 25 Temmuz’a kadar takımla birlikte denenen isimlere de antrenmanlarda yer vereceği, kesin kadronun ise 25 Temmuz’da belirlenerek ikinci etap çalışmalarına geçileceği öğrenildi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.