HAZIRLIK MAÇLARI

7 Temmuz 2017 Cuma

Teknik Direktörler sezon öncesi bir araya geldi.

Teknik Direktörler sezon öncesi bir araya geldi.
Futbol'da İstanbulun en başarılı ilçesi olan Küçükçekmece ilçesi Futbol Teknik Direktörleri yeni futbol sezon öncesi toplantı gerçekleştirdiler.


Küçükçekmece ´de farklı liglerde mücadele eden futbol kulüplerinin Teknik Direktörleri yeni sezon planlaması için bir toplantı gerçekleştirdi. Yeni sezonda kulüplerin yapacakları çalışmalar ve planlamalar ile birlikte kulüp antrenörlerin görüşlerinin alındığı toplantıda Küçükçekmece futbolu ve daha fazla gence spor yaptırılması için yeni yapılanmalar yapılması kararlaştırıldı.

Teknik Direktörler adına açıklama yapan Cem Koçman, toplantının bir ön toplantı olduğunu belirterek, "önümüzdeki günlerde tüm Teknik Direktörlerimizle sık sık toplantılar yaparak yol haritalarımızı ortaya koyacağız. Bizim beklentimiz kulüplerimizin daha fazla gence spor yaptırmaları. Bu noktada biz de bugüne kadar her konuda destek veren Küçükçekmece Amatör Spor Kulüpleri Destekleme Dernek Başkanı Seymen Gençtürk ve yönetim kurulu arkadaşlarına teşekkür ediyoruz, İstanbul ve Türkiye'de önemli bir yerdeyiz. Bir marka ilçe olma yolunda ilerliyoruz, ilçemizdeki değerli antrenörlerimizin gayretleriyle oluyor. Biz büyük bir aileyiz. Futbol desteğimiz artarak devam edecek. Başarı çıtasını birlikte daha da yükselteceğiz "dedi

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.