HAZIRLIK MAÇLARI

9 Temmuz 2017 Pazar

Tecrübeli Santrafor Yeniden Pınarspor'da

Tecrübeli Santrafor Yeniden Pınarspor'da
Transfer dönemlerinin gözde isimlerinden Engin Yüksek yeniden Pınarspor ile anlaştı. 2 sezon önce futbola başladığı kulübe geri dönen ve şampiyonluk yaşıyarak 1.Amatör lige çıkmasını sağlayan oyuncuların başında gelen tecrübeli santrafor ara transfer döneminde Çağlayan Gençlerbirliği ile anlaşmıştı. 

Kaptan yuvaya geri döndü.
Futbola ilk başladığı takım olan Pınarspor'la son yıllarda da başarılı işlere imza tan Engin Yüksek ara transfer döneminde ayrıldığı kulübü ile yeniden anlaşarak tekrar yuvaya döndü. Yeni sezonda bir çok takımın transfer listesinde yer alan yetenekli santrafor, Pınarspor ile yapacak çok işimiz var dedi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.