HAZIRLIK MAÇLARI

7 Temmuz 2017 Cuma

TAŞTEPE’DE A TAKIM SÜRPRİZİ

TAŞTEPE’DE A TAKIM SÜRPRİZİ
Geçtiğimiz sezon uzun bir aradan sonra A takımla lige katılan Halkalı Taştepespor’un yeni sezonda da A takımı lige sürme hazırlığı içinde olduğu belirtildi.

Ağırlıklı olarak altyapıda mücadele eden K.Çekmece temsilcisinin A takımda yaşı dolan oyuncuları değerlendirmek istediği, ciddi bir yapılanma olması halinde takımın bu sene de 2.Amatör Kümede mücadele  edebileceği kaydedildi. Konuyla ilgili olarak da kulüp başkanı İsmail Meriçli bir açıklamada bulunarak “Bu sene A takım olarak sürpriz yapabiliriz. A takımda da 1999- 2000 doğumlu sporcuları değerlendirmeyi düşünüyoruz. Ancak bu konuda kararsızız. Süper Amatör Kümede oynayabilecek kapasitede 8-9 oyuncumuz da var. Bunları Ocak ayına kadar bu kulüplere gönderip ara transferde yeniden kadromuza katabiliriz.” Diye konuştu. Meriçli, ayrıca U 19 A Liginde de iddialı  olduklarını, ara transferde bünyelerine kazandıracakları genç oyuncularla birlikte Türkiye Şampiyonasında iyi bir derece hedeflediklerini de sözlerine ekledi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.