HAZIRLIK MAÇLARI

9 Temmuz 2017 Pazar

Talha Ulaşoğlu Okspor'da

Talha Ulaşoğlu Okspor'da 
Seyrantepe Yeşilce Spor'un genç dinamosu yeni sezonda Süper Amatör lig takımlarından Okspor'la anlaştı. 

Güçlü fiziği, mücadeleci yapısıyla oyunu her iki yönlü oynayabilen genç yetenek, Seyrantepe Yeşilcespor'un hem genç hem de A takımında sergilediği performansla bir çok takımın transfer listesinde yer alıyordu.
1997 doğumlu genç oyuncu futbola 2007 yılında Yeni Ortabayırspor'da başladı. 2 yıl sonra bölgenin alt yapılarda nemli takımlarından Çeliktepe Spor'a transfer oldu. Buradan da aynı ılın sonunda Kasımpaşa A.Ş.'ye transferi gerçekleşti. 3 yıl Kasımpaşa A.Ş.'de forma giyen genç oyuncu Seyrantepe Yeşilce Spor'a transfer oldu. Yeni sezonda Beyoğlu temsilcisi Okspor'un formasını giyecek oyuncuya başarılar diliyoruz.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.