HAZIRLIK MAÇLARI

7 Temmuz 2017 Cuma

Oğuzhan Celep Beykoz 1908'de

Oğuzhan Celep Beykoz 1908'de
Beykoz 1908, Kozlu Belediyespor'un stoper mevkisinde oynayan oyucusu Oğuzhan Celep'i transfer etti.

Oğuzhan Celep kimdir?
Oğuzhan Celep futbola ilk olarak 2010 yılında Harmantepespor’da başladı. 2011 yılında 5 yıl süre ile aralıksız olarak formasını giyeceği Seyrantepe Ofspor'a transfer oldu. Geçen sezona Abide i Hüriyet Takımında başlayan futbolcu kariyerini ikinci transfer döneminde Zonguldak ekibi Kozlu Belediyespor’a geçerek tamamladı. Yeni sezonda Beykoz 1908 için ter dökecek.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.