HAZIRLIK MAÇLARI

11 Temmuz 2017 Salı

Sporun temeli Cimnastikle veriliyor

Sporun temeli Cimnastikle veriliyor
Küçükçekmece Belediyesi, Yaz spor okulları, Cimnastik kursları ile çocuklara sporun temeli öğretiliyor. Çocukların sporla tanışması ve sporun temelini almasının ilk adımı olan Cimnastik kursuna büyük ilgi gösteriliyor.

Bedenin fiziksel yapısını güçlendirme, doğru duruş formu oluşturma ve geliştirmeye yönelik yapılan Cimnastik sporu Küçükçekmece Belediyesi Yaz Spor Okulları Merkezi Spor salonlarında ücretsiz olarak veriliyor. Spora yeni başlayan minik Cimnastikçiler, öğrendikleri figür ve hareketleri uygulamaları olarak yapıyorlar. Eğlenceli Cimnastik yapan minik sporcular idmanlarda keyifli dakikalar geçiriyor. Kurslarımızı tamamen ücretsizdir.

Uzman Eğitmen eşiğinde 350 yakın sporcuyla çalışmalarını sürdürdüren Cimnastik sporu yapmak isteyen 6 ile 14 yaşlarındaki minik sporcularımızın velileri, kurslarla ilgili olarak Küçükçekmece Belediyesi Spor kayıt masasına 444 4 360 /7996-7997 Dahili  telefonları arayarak, gerekli bilgiyi alabilirler.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.