HAZIRLIK MAÇLARI

6 Temmuz 2017 Perşembe

Söğütlüçeşmespor'da 2 imza birden

Söğütlüçeşmespor'da 2 imza birden
İstanbul 1.Amatör lig takımlarından Söğütlüçeşmespor, İç transferde geçtiğimiz sezonun takımda forma giyen Emre Turan ve Dış transferde Esenkenspor'da forma giyen Sergen Çakır ile tesislerinde Kulüp Başkanı Mevlüt Özdek ve Genel Kaptan Halil Özdemir’in katılımları ile sözleşmeye imzayı attılar.

İmza töreninde konuşan başkan Mevlüt Özdek, İç transferde geçtiğimiz sezonun takımda forma giyen Emre Turan kardeşimizle görüşmemiz sonrası yeniden anlaşamaya vardık. Dış transferde Esenken spor’da forma giyen Sergen Çakır kulübümüze kazandırdık her iki futbolcumuzda kulübümüze katkı sağlayacağını düşünüyoruz yeni sezon öncesi törenini yapmış olduk. Her 2’si de camiamıza hayırlı uğur olsun” diye konuştu.
Emre Turan,1993 Doğumlu Bağcılar Güneşli, Zeytinburnuspor, Zeytinburnu Kültürspor, Öz Ataşehirspor ve geçtiğimiz yıl Söğütlüçeşmespor formasını giydi.
Sergen Çakır,1999 Yıldırım Kosova, Saraçhanspor, Edirne spor ve Esenkenspor takımlarında forma giydi.
Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.