HAZIRLIK MAÇLARI

3 Temmuz 2017 Pazartesi

Söğütlüçeşme Birlikspor Hocalarla Nikâh Tazeledi.

Söğütlüçeşme Birlikspor Hocalarla Nikâh Tazeledi.
Küçükçekmece amatör spor kulüplerinden Söğütlüçeşme Birlikspor Kulüp Başkanı Ercan Demir, altyapılarının güven verdiğini söyledi.

Yeni Futbol sezonu için Teknik heyetle yeniden sözleşme yapan Söğütlüçeşme Birlikspor takım kulüp Başkanı Ercan Demir Başkanlığında gecen yıl takımı çalıştıran Mehmet Öztürk, Şahin Okulevi, Serkan Şafak ile yeniden anlaşırken Söğütlüçeşme ve İkitellispor takımları daha önce çalıştıran Mustafa Dizmanı ile sözleşme imzaladılar.
Kulüp Binasında gerçekleşen imza törenine Kulüp Başkanı Ercan Demir, Başkan Yardımcısı Cüneyt Kinecüce, yönetim kurulundan Soner Karapınar, İlyas Celebi ev İsmail Çetin Yeni Futbol sezonu için Teknik heyetin sözleşme töreninde hazır bulundular.
Söğütlüçeşme Birlikspor Başkanı Ercan Demir yaptığı açıklamasında öncelikle 2017-2017 Futbol sezonunu tüm kulüplerimize ve Türk futboluna hayırlı olmasını Dostluk, kardeşlik ve Fair-Play içinde geçmesini diliyorum. 2010 Yılında kurulan Söğütlüçeşme Birlikspor kulübümüz geçen 7 yıl az zamanda çok yol kayıt ederek büyük işlere imza atmıştır. Söğütlüçeşme Birlik spor yöneticileri olarak kulübümüze her zaman kalıcı olarak neler bırakırız yarınlarımıza umutla baktığımız çocuklarımıza neler veririz, onlara nasıl çocuklarımıza nasıl ortamlarda spor yaptırabiliriz onun için ben ve yönetici arkadaşlarımızı büyük özveri ile çalışma yapıyoruz.
Söğütlüçeşme Birlikspor Kulüp Başkanı Ercan Demir, Kulüp olarak tüm kategorilerde lige katılıp yüzlerce futbolcu ordusuna en iyi şekilde hizmet ettiklerine dikkat çeken Demir, “Başarılı olabilmek adına takımımızda herkes üzerine en güzel şekilde yerine getirmektedir. Altyapılarında birbirinden değerli yetenekli gençlerin olduğunu hatırlatan Demir, “Bu gençlere sabır edildiği takdirde, Söğütlüçeşme Birlik ve Türk futboluna uzun yıllar hizmet edeceklerine canı gönülden inanıyorum.
Ercan Demir, başarı için disiplinin çok önemli olduğunu ve bu nedenle takım olarak disipline büyük bir önem verdiklerini ve aynı sistemin devam etmesi için kulüp olarak geçtiğimiz futbol sezonu takımızda Futbol Direktörlülük görevi yapan Mehmet Öztürk, Altyapı hocalarından Şahin Okulevi, Kondisyoner görevi yapan Serkan Şafak ile yeniden anlaşırken Söğütlüçeşme ve İkitellispor takımları daha önce çalıştıran Mustafa Dizmanı hocamızla görüşümler yaparak altyapıda yeni görev verdiğimiz teknik ekiple 2017-2017 Futbol sezonunu anlaşamaya vardık camiamıza ve kendilerine hayırlı olmasını diliyorum.
Futbol ve eğitimi bir bütün olarak ele alıyoruz
Söğütlüçeşme Birlik spor Başkan yardımcısı Cüneyt Kinecüce, yaptığı açıklamada, “Söğütlüçeşme Birlikspor Futbol Kulübü olarak altyapımıza çok önem veriyoruz. Altyapılar, kulüplerin ve Türk futbolunun geleceğidir. Avrupa standartlarını yakalaması için futbol ve eğitimi bir bütün olarak ele alıyoruz. Kulüp yöneticileri, sporcu velileri ile birlikte dayanışma içine geçerek çocuklarımızı eğitim ve futbol hayatlarında başarıya teşvik etmeye çalışıyoruz bu konuda velilerimizden de büyük destek görüyoruz dayanışma içinde çocuklara bir şeyler vermeye gayret gösteriyoruz dedi.
Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.