HAZIRLIK MAÇLARI

27 Temmuz 2017 Perşembe

Soğanlık Çarşıspor çalışıyor.

Soğanlık Çarşıspor çalışıyor.
2017-18 futbol sezonunda Süper Amatör ligde mücadele edecek olan Soğanlık Çarşıspor sezon başı  hazırlık çalışmalarına başladı.
Teknik sorumlu Cemil Ayar ve kaleci antrenörü Samet Yılmaz Aker yönetiminde İBB sahil spor tesislerinde yapılan idman ısınmanın ardından tempolu koşular ile devam etti.

Soğanlık Çarşı spor kulübü sportif direktörü Osman Erdoğan 2017-18 sezonunda Süper Amatör ligdeki ilk yılımızda başkanımız Ahmet Kaya ve yönetiminin belirlediği hedefler doğrultusunda transferlerimizi yaptık.

Teknik ekibimizin hazırladığı antrenman planları doğrultusunda sezon başı hazırlık çalışmalarımıza başladık, yapacağımız hazırlık maçları ile de takımımızın gücünü ve Süper Amatör ligde neler yapabileceğimizi göreceğiz.

Hocamızın raporları doğrultusunda eksik görülen mevkilere takviyeler yapabiliriz, Soğanlık Çarşıspor istediği oyuncuyu alabilecek güçtedir dedi.
Haber / foto : Kadir Küçükay

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.