HAZIRLIK MAÇLARI

17 Temmuz 2017 Pazartesi

Soğanlık Çarşı Transfere Hız Verdi.

Soğanlık Çarşı Transfere Hız Verdi.
2017-18 sezonunda süper Amatör ligde mücadele edecek olan Soğanlık Çarşı spor kulübü 3 futbolcu ile daha anlaştı.

Soğanlık Çarşı spor kulüp merkezinde  futbol şube sorumlusu Osman Erdoğan ve Resul Zengin ile yaptıkları görüşmede 3 futbolcu ile anlaşma sağlandı ve imzalar atıldı .
İç transferde orta saha Caner Tekin ile anlaşan Soğanlık Çarşı spor kulübü yönetimi, dış transferde  Ulusspor kulübünden hücum oyuncusu  Oğuz Şahin, Kartal belediyespor kulübünden stoper Samet Akkaya’yı transfer etti.

Futbol şube sorumlusu Osman Erdoğan "Soğanlık Çarşı spor kulübü başkanı Ahmet Kaya ve yönetim kurulu olarak 2017-18 sezonunda Süper Amatör ligde mücadele edeceğiz. Soğanlık Çarşı spor daima hedefi olan bir kulüptür bu sezon da bu hedeflerimizi gerçekleştirmek için yönetim olarak var gücümüzle çalışıyoruz, başarılı olacağımıza inanıyoruz." dedi.


Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.