HAZIRLIK MAÇLARI

7 Temmuz 2017 Cuma

SOĞANLIK ÇARŞI’DAN İMZA ŞOV

SOĞANLIK ÇARŞI’DAN İMZA ŞOV
Yeni sezonda Süper Amatör Kümede mücadele edecek olan Soğanlık Çarşıspor iç ve dış transferde bombalarını patlattı.

Titanic Otel’de biraraya gelen yönetim kurulu yenilen yemeğin ardından yeni transferlerle birlikte basının önüne çıktı. Kulüp Başkanı Ahmet Kaya ve yöneticiler imza töreninde adeta şov yaptı.
 İç transferde Erhan, Serbay, Cenk, Şahin, Ömer, Ulvi, Batuhan, Gökhan, Eren ve Burak’ın sözleşmelerini uzatan yönetim altyapıdan da Samet, Muhammet, Ahmet, Yusuf, Barış ve Okan’ı da A takım kadrosuna dahil  etti. İmza töreninin ardından bir açıklamada bulunan kulüp başkanı Ahmet Kaya “İddialı bir insanım. Bir işi ya tam yaparım ya da hiç başlamam. Sizlerden de verdiğiniz sözleri yerine getirmenizi isterim. İş hayatımda da yapamayacağım sözleri vermem. Verdiğim sözleri de yerine getirmeye çalışırım.
Sizlerle yaptığımız anlaşmalar kapsamında ödeme planına göre peşinat olarak söz verdiğimiz ücretlerinizi 15 Temmuz tarihine kadar banka hesap numaralarınıza yatıracağız. 15 Temmuz tarihinde idmanlara başlamayı planlıyoruz. Sezon başı hazırlık çalışmaları kapsamında Erzurum’da bir kamp organize etmek istiyoruz. Bu konuda da girişimlerimiz yapıyoruz. Kesinleştiği anda sezon başı hazırlık kampını Erzurum’da yapacağız.
Soğanlık Çarşıspor daima hedefleri olan bir kulüptür. Yönetim kurulundaki arkadaşlarım ile birlikte 2017-18 sezonunda Süper Amatör ligdeki ilk yılımızda ilk  önce grubumuzda şampiyon olarak Play Off grubuna kalmayı, daha sonra da  Bölgesel Amatör Lige çıkmayı hedefliyoruz.
Sizlerin de bizleri bu hedeflerimiz taşıyabileceğinize inanıyoruz.
Başkan, Yönetim kurulu Teknik ekip ve Soğanlık spor camiası olarak hep birlikte başarabileceğimizi düşünüyorum. Hepinize başarılı bir sezon diliyorum.” dedi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.