HAZIRLIK MAÇLARI

6 Temmuz 2017 Perşembe

Şirintepe'nin "Öz Evladı" Yuvasına Geri Döndü

Şirintepe'nin "Öz Evladı" Yuvasına Geri Döndü.
Futbola Şirintepe Spor'un alt yapısında başlayan ve uzun yıllar bu formayı terlettikten sonra farklı camialarda futbol yaşamını sürdüren ve en son olarak Kağıthane temsilcilerinden Sanayi Spor da forma giyen Ramazan Karagöz yeni sezonda kendisini Şirintepe Spor'a bağlayan sözleşmeye imza attı. 


İmza sırasında duygusal anlar yaşandı. Konuya ilişkin kulüpten yapılan açıklama daşu cümlelere yer verildi. "Futbolcu ile Kulüp Başkan Yardımcımız Emre ALÇİN ve Kulüp İdari Amirimiz Nuri Ayka nın yer aldığı görüşmede; oyuncumuzun yıllar sonra öz kulübüne geri dönmüş olmasının sevinci ve heyecanı gözlemlendi. Bu transferin gerçekleşmesinde pay sahibi olan değerli kulüp temsilcilerimiz Emre ALÇİN ve Nuri AYKA nın yanı sıra Sanayi Spor Kulübünün çok değerli başkanı Sn. Faruk Nafiz UÇAR' a TEŞEKKÜRLERİMİZİ SUNUYORUZ. "Hedefimiz Süper Amatör" parolası ile çıkılan yolda atılan bu İmzanın hem oyuncumuza hem de camiamıza hayırlı olmasını diliyor ve Şirintepenin Öz Evladı Ramazan KARAGÖZ e HOŞGELDİN diyoruz."

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.