HAZIRLIK MAÇLARI

12 Temmuz 2017 Çarşamba

SİLİVRİSPOR’DA TRANSFERLER KAPIDA

SİLİVRİSPOR’DA TRANSFERLER KAPIDA
TFF 2.Lig ekiplerinden Silivrispor’da transfer bombaları patlamak üzere.

 Yönetimin şu ana kadar Tokatspor’dan Serdar Eylik, Fethiyespor’dan Emir, Kırklarelispor’dan da Barış Bakar’la prensipte anlaşırken bu oyuncuların birkaç gün içinde resmi imzayı atacakları belirtildi. Yönetimin teknik direktör Erdal İşkar’ın raporları doğrultusunda 3 oyuncuyla daha yakından ilgilendiği, bu görüşmelerin ise büyük bir gizlilik içinde sürdürüldüğü bildirildi.
TOPLAM 5 TRANSFER BİTTİ
Yönetimin şu ana kadar Serdar Eylik, Emir Gökçe ve Barış Bakar’ın yanısıra iki isimle daha kesin anlaşma sağladığı, bu isimlerin de diğer 3 isimle birlikte açıklanacağı kaydedildi.
ANTRENMANLAR ÇARŞAMBA BAŞLIYOR
Bu arada Silivrispor’un Erdal İşkar yönetiminde sezonun ilk çalışmasını büyük bir olasılıkla Çarşamba günü gerçekleştireceği elimize ulaşan bilgiler arasında. Mavi Kırmızılıların kamp yeri de kesinleşti. Silivrispor, 1 Ağustos’ta kamp için Bolu’ya hareket edecek.
“RAHAT BİR SEZON GEÇİRMEK İSTİYORUZ”
Silivrispor Teknik Direktörü Erdal İşkar kura çekimi sonrası gazetemize bir değerlendirmede bulunarak zor bir gruba düştüklerini, bütün takımların iyi durumda olduğunu söyledi. İşkar “Bütün takımlar iyi. Biz de iyi takımız. İnşallah rahat bir sezon geçirmek istiyoruz. Hedef rahat bir sezon geçirip yukarıları zorlamak.” Diye konuştu.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.