HAZIRLIK MAÇLARI

28 Temmuz 2017 Cuma

“SESSİZLİĞİMİZİ BOZACAĞIZ”

“SESSİZLİĞİMİZİ BOZACAĞIZ”
İzzettinspor Fahri Başkanı Hüseyin Çelik’ten yeni sezon öncesi İzzettinspor taraftarlarına yüreğine su serpen açıklamalar geldi.
“İZZETTİNSPOR’UN DESTEKÇİSİ VE ARKASINDA OLACAĞIZ”
 Çelik Kar GYO Yönetim Kurulu Başkanı Çelik, liglerin Ekim ayında başlayacağı için hoca ve transfer konusunda acele etmediklerini, en iyi zamanı beklediklerini söyledi. Çelik “Önümüzde uzun bir zaman olduğu için zamanı en doğru şekilde kullanarak acele davranmıyoruz. İzzettinspor’u layık olduğu yere kulüp başkanımız Sayın Ali Açıkgöz, genel kaptanımız Sayın Cengiz Kar ile birlikte taşıyacağız. Biz de Çelik Kar GYO olarak her zaman İzzettinspor’un destekçisi ve arkasında olacağız. Çok yakında sessizliğimizi bozacağız.” Diye konuştu.
“ALİ GÜRDAL GENÇ’İ DÜŞÜNÜYORUZ”
Teknik direktörlük için en güçlü adaylarının Ali Gürdal Genç olduğunu ifade eden Çelik “Yeni sezonda takımın başına Ali Gürdal Genç’i getirmeyi düşünmekteyiz. Kendisiyle anlaşma aşamasındayız. Çok yakında biraraya gelip açıklamayı yapacağız. İzzettinspor’u kaderine terk etmeyeceğiz.” Dedi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.