HAZIRLIK MAÇLARI

2 Temmuz 2017 Pazar

Sercan Elkılıç Çamlıcaspor'da

Sercan Elkılıç Çamlıcaspor'da
Yeni sezonda İstanbul 1. Amatör ligde mucadele edecek olan Çamlıcaspor, teknik sorumlu Ahmet Yurtsever'in kadrosunda görmek istediği  forvet Sercan Elkılıç'ın transferini gerçeklestirdi.
Çamlıcaspor'un başına gelir gelmez yönetime bir rapor sunan Yurtsever,  kadrosunda förmek istediği futbolcuları başkan Kemal Akar'a iletti. Başkanında onayı ile transfer gerçekleştirildi. 1990 doğumlu olan forvet Sercan Elçiçek daha önce sırasıyla Bağlarbaşı, Fikirtepe, Alibeyköy, Adalar, Anadolu Hisarı ve Paşabahçe kulüplerinde forma giydi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.