HAZIRLIK MAÇLARI

24 Temmuz 2017 Pazartesi

SELİM GÖDEBİL İMZAYI ATTI

SELİM GÖDEBİL İMZAYI ATTI 
Bölgesel Amatör Lig ekiplerinden Alibeyköyspor bir bomba da iç tranfserde patlattı.

Geçtiğimiz sezon oynadığı futbolla takımın Bölgesel Amatör Lige çıkmasında katkıda bulunan kanat oyuncularından Selim Gödebil’in sözleşmesi bir sezon daha uzatıldı.
Geçtiğimiz sezon 6 gol, 6 asistle oynayan başarılı oyuncu genel sekreter Birol Ateş’le yaptığı görüşmenin ardından sözleşmeye imzasını attı.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.