HAZIRLIK MAÇLARI

7 Temmuz 2017 Cuma

SEDAT DEBRELİ ÇATALCASPOR’DA

SEDAT DEBRELİ ÇATALCASPOR’DA
TFF 3.Lig ekiplerinden Çatalcaspor transferde yılın bombasını patlattı.

Sarı Kırmızılı yönetim, teknik direktör Kadir Akbulut’un raporları doğrultusunda Kırklarelispor’un santraforu Sedat Debreli’yi renklerine bağladı. Bugün kulüp tesislerine gelen tecrübeli oyuncuyla her konuda anlaşma sağlandığı, resmi imzaların atıldığı belirtildi. Bu arada Çatalcaspor yönetiminin, transferi de büyük ölçüde kapattığı, ihtiyaç olması halinde teknik direktör Akbulut’un raporları doğrultusunda nokta transfer olabileceği bildirildi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.