HAZIRLIK MAÇLARI

7 Temmuz 2017 Cuma

SARI’NIN YARDIMCILARI GÜNDOĞDU VE KIRDAR

SARI’NIN YARDIMCILARI GÜNDOĞDU VE KIRDAR
Süper Amatör Küme ekiplerinden Kestanelikspor’da teknik direktör Mümin Ersin Sarı’nın yardımcıları belli oldu.

Geçtiğimiz sezon takımda forma giyen Erkan Gündoğdu’nun futbol oynamaya devam edeceği, aynı zamanda Sarı’nın yardımcılığını yapacağı, antrenör diploması olan Anıl Kırdar’ın da Gündoğdu ile birlikte Sarı’nın ekibinde yer alacağı ifade edildi. Teknik direktör Mümin Ersin Sarı’nın bu yıl yardımcılıklarından birini yapacak olan Erkan Gündoğdu’dan rotasyonda faydalanacağı, zaman zaman da yanında oturtacağı kaydedildi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.