HAZIRLIK MAÇLARI

9 Temmuz 2017 Pazar

Sağmalcılar Altyapısı Sedat Saatçi'ye Emanet.

Sağmalcılar Altyapısı Sedat Saatçi'ye Emanet.
Bu sene kurulan ve kurulduğu ilk sezonunda 2. Amatör Lig’de şampiyon olarak yeni sezonda 1. Amatör Lig’de mücadele etmeye hak kazanan Bayrampaşa’nın yeni takımı Sağmalcılarspor, altyapı teknik direktörlüğü konusunda Sedat Saatçi ile anlaştı.
Uzun yıllar profesyonel futbol oynadıktan sonra 2010 yılında kariyerini sonlandıran genç teknik adam Bayrampaşaspor ve Yıldırımbosnaspor’da altyapı teknik direktörlüğü görevinde bulunmuştu.
45 yaşındaki teknik adam, yeni bir takım olan Sağmalcılarspor’un altyapısında yetenekli gençleri bularak Türk sporuna kazandırmak isteyeceklerini söyledi.
Sağmalcılarspor Başkanı Mehmet Özdemir ise yaptığı açıklamada, “Altyapıdaki gençlerimize daha iyi eğitim ve özgüven vermek için Güvenç Kurtar ve İsmail Geliş hocalarımızın direktifleri doğrultusunda Sedat Saatçi hocamızla anlaşma sağladık. Kuracağımız 13, 14 ve 17 yaş grupları için önümüzdeki haftalar içinde seçmelere başlayacağız inşallah. Sedat Saatçi hocamıza ve teknik heyetine aramıza hoşgeldiniz diyor, başarılar diliyorum” dedi.

KERİM AYYILDIZ İMZALADI
Laciver-beyazlı takım, dış transferde ise 3. imzayı Gazi Mahallesispor’dan Kerim Ayyıldız’a attırdı. 2003 yılında Beşiktaş altyapısında futbola başlayan 27 yaşındaki oyuncu, daha sonra İstanbul Gençlerbirliği, Albayrakspor, Sultangazispor, Zara Ekinlispor, Başakşehir Kartalspor, Haydarspor ve Gazi Mahallesispor takımlarında futbol oynadı.

Kaynak : paşavizyon

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.