HAZIRLIK MAÇLARI

21 Temmuz 2017 Cuma

SADETTİN KAYALAR'DA ALİBEYKÖY’DE

SADETTİN KAYALAR'DA ALİBEYKÖY’DE
Bölgesel Amatör Lig ekiplerinden Alibeyköyspor transfere doymuyor.

Yönetim, geçtiğimiz sezon Erokspor’da forma giyen Sadettin Kayalar’ı da renklerine bağladı. Yeni transferin orta sahada görev yaptığı belirtildi. Genç oyuncunun altyapısından yetiştiği Erokspor formasına 7 yıl sonra veda ettiği belirtildi. Orta sahada bitmek tükenmek bilmeyen enerjisiyle dikkat çeken genç oyuncunun geçtiğimiz sezon Erokspor’da çıktığı 11 maçta rakip fileleri bir kez havalandırdığı belirtildi

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.