HAZIRLIK MAÇLARI

25 Temmuz 2017 Salı

PAŞABAHÇESPOR MENNAN GÜÇLÜ İLE ANLAŞMA SAĞLADI

PAŞABAHÇESPOR MENNAN GÜÇLÜ İLE ANLAŞMA SAĞLADI

İstanbul Süper Amatör Liginin iddialı takımlarından Paşabahçespor, tecrübeli oyuncu Mennan Güçlü ile anlaşarak kadrosuna kattı.
Geçen sene vatani görevini gerçekleştirmek için futbola ara veren Mennan Güçlü ile akşam kulüp binasında bir araya gelen Paşabahçe Spor Kulübü Başkanı Coşkun Okur futbolcu ile her konuda anlaştıklarını açıkladı. Daha önce de Paşabahçespor formasını giyen sol kanat oyuncusu ortaya koyduğu futbol ile Paşabahçespor taraftarının da sevdiği futbolcular arasında yer alıyordu. En kısa sürede takımla birlikte çalışmaya başlayacak olan oyuncuya ve Paşabahçe Spor Kulübü'ne yeni sezonda başarılar diliyoruz.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.